Ocho cursussen

September 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 01/09
vrijdag 02/09
zaterdag 03/09
zondag 04/09
maandag 05/09
dinsdag 06/09
woensdag 07/09
donderdag 08/09
vrijdag 09/09
zaterdag 10/09
zondag 11/09
maandag 12/09
dinsdag 13/09
woensdag 14/09
donderdag 15/09
vrijdag 16/09
zaterdag 17/09
zondag 18/09
maandag 19/09
dinsdag 20/09
woensdag 21/09
donderdag 22/09
vrijdag 23/09
zaterdag 24/09
zondag 25/09
maandag 26/09
dinsdag 27/09
woensdag 28/09
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 29/09
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 30/09
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2

Oktober 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 01/10
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
zondag 02/10
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 03/10
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:30 – 19:30 22-23 Clipdance 3
dinsdag 04/10
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 05/10
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 06/10
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 07/10
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 08/10
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 09/10
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 10/10
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 11/10
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 12/10
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 13/10
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 14/10
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 15/10
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 16/10
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 17/10
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 18/10
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 19/10
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 20/10
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 21/10
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 22/10
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 23/10
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 24/10
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 25/10
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 26/10
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 27/10
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 28/10
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 29/10
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 30/10
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 31/10

November 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
dinsdag 01/11
woensdag 02/11
donderdag 03/11
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 04/11
zaterdag 05/11
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 06/11
maandag 07/11
dinsdag 08/11
woensdag 09/11
donderdag 10/11
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 11/11
zaterdag 12/11
  • 13:30 – 16:30 Opening Westpark 12 nov.
zondag 13/11
maandag 14/11
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 15/11
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 16/11
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 17/11
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 18/11
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 19/11
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 20/11
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 21/11
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 22/11
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 23/11
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 24/11
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 25/11
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 26/11
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 27/11
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 28/11
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 29/11
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 30/11
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2

December 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 01/12
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 02/12
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 03/12
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 04/12
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 05/12
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 06/12
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 07/12
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 08/12
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 09/12
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 10/12
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 11/12
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 12/12
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 13/12
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 14/12
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 15/12
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 16/12
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 17/12
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 18/12
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 19/12
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 20/12
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 21/12
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 22/12
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 23/12
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 24/12
zondag 25/12
maandag 26/12
dinsdag 27/12
woensdag 28/12
donderdag 29/12
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 30/12
zaterdag 31/12

Januari 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zondag 01/01
maandag 02/01
dinsdag 03/01
woensdag 04/01
donderdag 05/01
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 06/01
zaterdag 07/01
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 08/01
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 09/01
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 10/01
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 11/01
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 12/01
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 13/01
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 14/01
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 15/01
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 16/01
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 17/01
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 18/01
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 19/01
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 20/01
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 21/01
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 22/01
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 23/01
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 24/01
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 25/01
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 26/01
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 27/01
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 28/01
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 29/01
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 30/01
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 31/01
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag

Februari 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
woensdag 01/02
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 02/02
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 03/02
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 04/02
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 05/02
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 06/02
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 07/02
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 08/02
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 09/02
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 10/02
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 11/02
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 12/02
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 13/02
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 14/02
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 15/02
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 16/02
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 17/02
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 18/02
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 19/02
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 20/02
dinsdag 21/02
woensdag 22/02
donderdag 23/02
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 24/02
zaterdag 25/02
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 26/02
maandag 27/02
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 28/02
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag

Maart 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
woensdag 01/03
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 02/03
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 03/03
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 04/03
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 05/03
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 06/03
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 07/03
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 08/03
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 09/03
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 10/03
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 11/03
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 12/03
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 13/03
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 14/03
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 15/03
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 16/03
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 17/03
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 18/03
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 19/03
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 20/03
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 21/03
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 22/03
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 23/03
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 24/03
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 25/03
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 26/03
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 27/03
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 28/03
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 29/03
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 30/03
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 31/03
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2

April 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 01/04
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 02/04
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 03/04
dinsdag 04/04
woensdag 05/04
donderdag 06/04
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 07/04
zaterdag 08/04
zondag 09/04
maandag 10/04
dinsdag 11/04
woensdag 12/04
donderdag 13/04
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 14/04
zaterdag 15/04
zondag 16/04
maandag 17/04
dinsdag 18/04
woensdag 19/04
donderdag 20/04
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 21/04
zaterdag 22/04
zondag 23/04
maandag 24/04
dinsdag 25/04
woensdag 26/04
donderdag 27/04
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 28/04
zaterdag 29/04
zondag 30/04

Mei 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
maandag 01/05
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 02/05
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 03/05
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 04/05
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 05/05
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 06/05
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 07/05
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 08/05
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 09/05
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 10/05
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 11/05
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 12/05
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 13/05
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 14/05
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 15/05
  • 17:00 – 17:45 22-23 Kleuterdans maandag
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 3
dinsdag 16/05
  • 17:00 – 18:00 22-23 G-dans
  • 18:00 – 19:00 22-23 Clipdance 1 dinsdag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Clipdance 2 dinsdag
woensdag 17/05
  • 14:00 – 15:00 22-23 Kinderdans woensdag
  • 17:30 – 18:30 22-23 Disco level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Disco techniek
  • 19:30 – 20:30 22-23 Disco level 2
donderdag 18/05
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
  • 19:00 – 20:00 22-23 BBB Fatburning
  • 20:00 – 21:00 22-23 D-OCHO
vrijdag 19/05
  • 17:30 – 18:30 22-23 Hip-hop level 1
  • 18:30 – 19:30 22-23 Hip-hop foundations
  • 19:30 – 20:30 22-23 Hip-hop level 2
zaterdag 20/05
  • 09:00 – 10:00 22-23 Clipdance 1 zaterdag
  • 10:00 – 11:00 22-23 Clipdance 2 zaterdag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Modern/jazz level 1
  • 12:00 – 13:00 22-23 Modern/jazz techniek
  • 13:00 – 14:00 22-23 Modern/jazz Competition
  • 14:00 – 15:00 22-23 Modern/jazz level 2
zondag 21/05
  • 10:00 – 10:45 22-23 Kleuterdans zondag
  • 11:00 – 12:00 22-23 Kinderdans zondag
  • 19:00 – 20:00 22-23 Salsa
maandag 22/05
dinsdag 23/05
woensdag 24/05
donderdag 25/05
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 26/05
zaterdag 27/05
zondag 28/05
maandag 29/05
dinsdag 30/05
woensdag 31/05

Juni 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 01/06
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 02/06
zaterdag 03/06
zondag 04/06
maandag 05/06
dinsdag 06/06
woensdag 07/06
donderdag 08/06
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 09/06
zaterdag 10/06
zondag 11/06
maandag 12/06
dinsdag 13/06
woensdag 14/06
donderdag 15/06
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 16/06
zaterdag 17/06
zondag 18/06
maandag 19/06
dinsdag 20/06
woensdag 21/06
donderdag 22/06
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 23/06
zaterdag 24/06
zondag 25/06
maandag 26/06
dinsdag 27/06
woensdag 28/06
donderdag 29/06
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 30/06

Juli 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 01/07
zondag 02/07
maandag 03/07
dinsdag 04/07
woensdag 05/07
donderdag 06/07
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 07/07
zaterdag 08/07
zondag 09/07
maandag 10/07
dinsdag 11/07
woensdag 12/07
donderdag 13/07
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 14/07
zaterdag 15/07
zondag 16/07
maandag 17/07
dinsdag 18/07
woensdag 19/07
donderdag 20/07
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 21/07
zaterdag 22/07
zondag 23/07
maandag 24/07
dinsdag 25/07
woensdag 26/07
donderdag 27/07
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 28/07
zaterdag 29/07
zondag 30/07
maandag 31/07

Augustus 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
dinsdag 01/08
woensdag 02/08
donderdag 03/08
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 04/08
zaterdag 05/08
zondag 06/08
maandag 07/08
dinsdag 08/08
woensdag 09/08
donderdag 10/08
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 11/08
zaterdag 12/08
zondag 13/08
maandag 14/08
dinsdag 15/08
woensdag 16/08
donderdag 17/08
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 18/08
zaterdag 19/08
zondag 20/08
maandag 21/08
dinsdag 22/08
woensdag 23/08
donderdag 24/08
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen
vrijdag 25/08
zaterdag 26/08
zondag 27/08
maandag 28/08
dinsdag 29/08
woensdag 30/08
donderdag 31/08
  • 19:00 – 20:00 Aansluiting danssport Vlaanderen